Український партизан » Новини » Тільки війна, яка вже почалася, може зупинити війну.

Тільки війна, яка вже почалася, може зупинити війну.

0

Пару годин тому на своїй сторінці у ФБ екс-президент Литви Даля Грибаускайте написала наступне:
"Санкції не зупинять Путіна, якими б вони не були... Тільки війна, яка вже почалася, може зупинити війну. Немає необхідності вдавати і намагатися заспокоїти своє сумління в Україні, поставляючи тільки зброю, і навіть це із запізненням. Українці воюють за нас , їхні діти захищають нас від путінського божевілля.

Повторення мантри про те, що НАТО не може допомогти Україні, вже шкодує і показує боягузтво Заходу.
Захід все ще не розуміє, що в Україні триває європейська війна. Ви або берете участь у боротьбі з агресором, або, спостерігаючи за тим, як він знищує Україну та її народ, стаєте учасниками військових злочинів. Так. Ми співучасник у злочині.
Якщо ми не зупинимо Путіна в Україні, нам все одно доведеться боротися, але в наших країнах.
Україна просить реальної допомоги, і ми спостерігаємо за житловими блоками, що вибухають на екранах телевізорів, і клянемося, що "добре підтримуємо Україну".
Мені соромно чути, коли лідери та посадові особи держав НАТО скаржаться, що "не можуть рикувати розв'язуванням конфлікту, А в Сирії, Лівії, Африці, Югославії, Афганістані ми могли? Сьогодні Україна бореться за виживання своєї нації та європейський світ. Чи продовжуватимемо ми. спостерігати, як знищується незалежна держава?
Слава Україні. Слава її Героям, поки що лише її героям, бо інші ще не видно на горизонті».

Схоже за змістом


image image